Zarząd

Tomasz Siemek - Członek Zarządu / Dyrektor ds. Szkoleń i Konsultingu


Tomasz był jednym z założycieli CloudTeam (poprzednia nazwa: ACTION Centrum Edukacyjne) w 2003 roku. Aktualnie jest odpowiedzialny za budowanie strategii sprzedaży usług szkoleniowych i konsultingowych w CloudTeam.

Wykształcenie:
  • Studia doktoranckie : Ontologia metodyk prowadzenia projektów (Uniwersytet w Poznaniu)
  • Executive studies w Said Business School na Oxford University

Tomasz jest również wykładowcą akademickim:
  • Ontologia metodyk prowadzenia projektów (PMI, Prince2, Scrum, MSF)
  • Metodyki prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Profilowanie MBTI
Prywatnie tata bliźniaków - Weroniki i Mateusza. Jego pasją jest piłka nożna. Wolne chwile spędza z kiteboard, snowboard i wakeboard.


Michał Karski - Członek Zarządu / Dyrektor Marketingu

Michał był jednym z założycieli CloudTeam (poprzednia nazwa: ACTION Centrum Edukacyjne) w 2003 roku. Od początku jest odpowiedzialny za strategię marketingową firmy. Przez ten okres firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych IT w Polsce, największym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft Gold Learning Partner w Europie Środkowo-Wschodniej (Q2 FY2012) z wieloma innowacyjnymi programami i usługami. Studiował informatykę i ekonomię. Aktualnie student The Chartered Institute of Marketing - Chartered Postgraduate Diploma in Marketing.

Wcześniej pracował jako Microsoft Certified Trainer (3 miejsce w rankingu polskich MCT w 2000 r.) specjalizując się w obszarach Windows NT 4 i SQL Server. Michał szkolił także w zakresie produktów IBM/Lotus jako Certified Lotus Instructor. Na początku lat dwutysięcznych zarządzał firmą, która zbudowała pierwszą polską platformę e-learningową.

W 2010 roku dołączył do prestiżowego grona Microsoft Partner Advisory Council w Redmond/WA.

Prywatnie tata trójki wspaniałych dzieci - Piotrka, Jasia i Sophie. Wolne chwile spędza w podróżach motocyklowych.

Szybka pomoc

Materiały do pobraniaPosiadamy autoryzacje: