Gwarancja Satysfakcji, Wiedzy i Inwestycji

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z naszych usług oraz bezpieczeństwo inwestycji dla Twojego pracodawcy. Dlatego nasze usługi chronione są pakietem gwarancji zabezpieczających Ciebie oraz Twojego pracodawcę. Zapoznaj się ze szczegółami gwarancji i przekaż pracodawcy dlaczego może wykupić Tobie szkolenie w CloudTeam (dawniej ACTION Centrum Edukacyjne) bez obawy o utratę zainwestowanych w Twoją wiedzę pieniędzy.
 

Szkolenie Office 365 - co zyskuje twoje firma   Gwarancja Satysfakcji

Dbamy o to by każdy uczestnik szkolenia był w pełni zadowolony z naszych usług. Jeżeli po ukończeniu szkolenia nie czujesz się w pełni usatysfakcjonowany i chcesz wyjaśnić problemowe kwestie przychodząc na szkolenie jeszcze raz możesz to zrobić bez dodatkowych kosztów. Masz aż 3 miesiące na podjęcie decyzji.
Szkolenie Office 365 - co zyskuje twoje firma   Gwarancja Wiedzy

Gwarancja wiedzy pomaga nadążać za szybko zmieniającą się technologią. Jeśli w ciągu 12 miesięcy od zakończenia szkolenia, pojawi się nowa wersja oprogramowania możesz skorzystać ze szkolenia w nowej wersji uzyskując nawet do 50% rabatu od ceny katalogowej (0-3 miesiące - 50%, 4-6 miesięcy - 40%, 7-12 miesięcy- 20%).
Szkolenie Office 365 - co zyskuje twoje firma   Gwarancja Inwestycji

Twój pracodawca niechętnie inwestuje w Twoją wiedzę obawiając się Twojego odejścia? W CloudTeam (dawniej ACTION Centrum Edukacyjne) każde szkolenie zawiera domyślnie Gwarancję Inwestycji umożliwiającą bezkosztowe przeszkolenie nowego pracownika w przypadku odejścia pracownika, który wcześniej uczestniczył w naszym szkoleniu. Gwarancja Inwestycji działa w okresie 6 miesięcy po zakończeniu szkolenia.


Jeżeli kiedykolwiek nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług skontaktuj się z nami pod adresem satysfakcja@cloudteam.pl a my postaramy się uczynić wszystko co możliwe aby rozwiązać problem i spełnić Twoje oczekiwania.Regulamin promocji

 

Szybka pomoc

Materiały do pobraniaPosiadamy autoryzacje: