AWS Consulting

CO TO JEST? SZKOLENIA CERTYFIKACJA CONSULTINGAmazon AWS Consulting


CloudTeam (dawniej ACTION Centrum Edukacyjne) jest autoryzowanym partnerem AWS od 2014 roku zatrudniającym najlepszych specjalistów z branży, certyfikowanych przez Amazon Web Services w obszarach projektowania architektury, zarządzania, programowania aplikacji, wdrażania devops oraz Big Data i hurtowni danych.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu zebranemu w międzynarodowych projektach pomożemy Ci w realizacji projektów w obszarze cloud computingu wskazując najlepsze i najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania.

Nasze projekty realizujemy w następującym modelu:


Faza 1
Transfer wiedzy
  Organizujemy dla Ciebie bezpłatne 1-dniowe warsztaty Amazon Web Services przekazując podstawy wiedzy o chmurze Amazon, pozwalające na świadomy wybór platformy. 

Usługa jest bezpłatna w przypadku realizacji projektu
     
Faza 2
Analiza
  Kompleksowa analiza Twoich potrzeb względem infrastruktury, usług i zgodności technicznych i prawnych przy korzystaniu z usług Amazon Web Services.
     
Faza 3
Weryfikacja
  W ramach proof-of-concept, potwierdzamy korzyści wynikające z zastosowania Amazon Web Services.
     
Faza 4
Oferta
  Przygotowujemy finalną ofertę na realizację projektu.
     
Faza 5
Realizacja projektu
  Realizacja projektu. Realizujemy projekt zgodnie z naszymi najlepszymi praktykami.
     


Strategia migracji do chmury – AWS Cloud Adoption Framework

Amazon Web Services Cloud Adpotion Framework (AWS CAF) pomaga organizacjom w opracowaniu wydajnego i skutecznego planu wykorzystania chmury w przedsiębiorstwie. Zalecenia i najlepsze praktyki opisane we frameworku prezentują kompleksową analizę wykorzystania przetwarzania w chmurze dla całej organizacji.


Naucz się stosować AWS CAF w firmie i odkryj zasoby, takie jak filmy i raporty, które pomogą Ci zacząć   Overview of the AWS Cloud Adoption Framework   Zdobądź więcej informacji na temat kluczowych obszarów, które pomogą Ci zaplanować podróż do chmury
Rozpocznij   Pobierz dokument   Przejrzyj perspktywy

 

Przykłady usług Amazon AWS Consulting

Przegląd istniejącej infrastruktury AWS i optymalizacji kosztów   Migracja aktualnej infrastruktury serwerowej do chmury AWS
         
Przeniesienie części infrastruktury do chmury AWS w modelu hybrydowym (centrum danych klienta - chmura AWS)   Migracja aplikacji e-commerce do chmury AWS
         
Archiwizacja danych do chmury AWS   Przetwarzanie i analiza dużej ilości danych (big data) w chmurze AWS


Podane przykłady obejmują najczęściej realizowane scenariusze w projektach CloudTeam Cloud Consulting. Jeżeli masz specyficzne potrzeby i oczekiwania co do wykorzystania chmury AWS skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie w ich realizacji.


 
Kontakt

MICHAŁ KARSKI
Chief Cloud Architect
+48 506 168 217
michal.karski@cloudteam.pl

Szybka pomoc

Materiały do pobraniaPosiadamy autoryzacje: